سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 RSS  |  Atom  | خانه | شناسنامه | پست الکترونیک | پارسی بلاگ
اوقات شرعی

شیرپوینت 2007

پورتال داخلی (چهارشنبه 86/12/1 ساعت 6:0 صبح)

   پورتال یعنی نقطه ی ورودی به مجموعه ای از سایت ها با سیاست دسترسی خاص. مثلا یکی از انواع پورتال این است که بر اساس دسته بندی هایی که مورد استفاده مردم است دسته بندی شود. شما این نوع سایت ها را در ام.اس.ان و یاهـــو میتوانید مشاهده کنید. این نوع سایت ها معمولا یک صفحه ورودی دارند که مطالب در آنها بر اساس خواسته های مردم دسته بندی شده است و پر بازدید کننده ترین لینکی که مشخص کننده موضوعی خاص است در جایی است که چشم به سرعت آن را می یابد.
   حال ما می خواهیم برای سازمان خود این کار را انجام دهیم، باید با خواسته ها و نیاز ها آشنا باشیم. باید بدانیم نیاز ها کدامند و ترتیب درخواست ها چگونه است. راه حل این است که خود شیرپوینت در اختیار ما قرار می دهد. آن، این است که ما در ابتدا مهم ترین نیاز از نظر کل افرادی که با کامپیوتر ها کار می کنند را در نظر بگیریم و ابتدا لینک آنها را قرار دهیم و سرور خود را زیر بار ببریم. و هر بازه زمانی که بسته به بازدید ها و میزان یادگیری ها دارد آن را گسترش دهیم. هنر شما این است که از ابزار های آمارگیری که در شیرپوینت وجود دارد به گونه ای استفاده کنید که این سیاست ها را پیش ببرید و گر نه این امکانات ممکن است اگر بخواهند فقط برای ویترین، استفاده شوند، بیخودی بنظر برسد.
   اگر از آن دسته ای هستید که از WSS 3.0 برای ساختن سایت ها در زیر مجموعه ی خود استفاده کرده اید، پورتال گزینه ی خوبی است. زیرا به صورت مرکزی تمام آن ها را جستجو خواهد کرد و لینک ها و اتصالات و دسترسی ها را کنترل خواهد کرد. و نظمی به سایت های جداجدای شما خواهد داد و آنها را یکپارچه خواهد کرد.بعد از انجام مراحل قبلی   پس به فهرست این وبلاگ مراجعه کنید و مطالب را دنبال کنید. • کلمات کلیدی : مقالات آموزشیSharepoint 2007
 • نویسنده: صابر طباطبائی یزدی

 • نظرات دیگران ( )
 • برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید

  <   <<   6   7   8   9   10   >>   >

  لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  آموزش شیرپوینت 2016 مخصوص سازمان ها کلاس خصوصی استاد با سابقه
  آموزش بیزتاک سرور که متصل به شیرپوینت و crm
  مشکل دیگر با ساختن اس اس پی SSP
  Fwd: HIDE VEIW ALL Site CONTENT
  Re:
  Fwd: * share point *
  ram xp 4gig boot.ini
  Re: salam
  hide announcements elements برای حذف گزینه ی ایجاد کننده در لیست
  Re: خواهش میکنم به من کمک کنید
  Fwd: شیرپوینت فارسی سازی
  مشکل بک آپ از شیرپوینت
  مشکل ساختن شیرد سرویس در شیرپوینتmoshkele sakhtane ssp
  رفع اشکالات متداول در سرور شیرپوینت
  سی دی های آموزشی فارسی شرکت های بزرگ آموزشی در سراسر دنیا
  [همه عناوین(35)][عناوین آرشیوشده]